De laatste jaren van mijn huwelijk waren gewoon slecht als het op sex aankomt. Nu zit ik niet gelijk te wachten op een nieuwe relatie maar de behoefte om weer een keer fijne sex te hebben is wel groot. Gescheiden en behoefte aan een verzetje.
Ik wil alleen maar flink genomen worden en dat is ook de reden dat ik me hier heb aangemeld. Geen toestanden verder met langdurige relaties want dat is aan mij niet besteed. Eerst maar even kijken of dit wat is.
Je mag wel zeggen dat ik al vroeg verslaafd was aan sex, als ik maar even de mogelijkheid heb dan zit ik met mijn hand in mijn slipje en dan vinger ik me heerlijk klaar. Het liefst voel ik er natuurlijk wat in, maar daar heb ik wel iemand bij nodig. Zou jij op mij kunnen vallen? Toen ik erachter kwam dat ik nog meer
Sinds ik samenwoon is de aandacht van mijn vriend verslapt. Er is weinig meer over van de hete en passionele seks. Het lijkt of mijn vriend in een slaapstand is geraakt, waar ik hem niet meer uit wakker krijg. Geef mij maar een wakkere vent die weet hoe die een vrouw naar erotische hoogtepunten kan brengen.