Ik heb een beetje genoeg van mannen die niet direct zijn, zeg gewoon wat je verwacht en dan laat ik je wel weten of ik dat wil of niet. Het moet trouwens wel heel gek zijn als ik het niet wil, maar goed. Nou, schiet je vragen maar op mij af en later wat anders als het gaat lukken. Alsjeblieft geen mannen die er omheen blijven draaien, gelijk zeggen wat je wilt of anders lekker verder gaan.
Volgens mij zijn er hier ook wel mannen te vinden die een vollere vrouw lekker vinden. Nou, voor de liefhebber van een vrouw met een paar kilootjes meer, ik ben beschikbaar. Ik ben wel een paar kilootjes te zwaar maar zo is het nu eenmaal.
Bespaar me al die slappe berichtjes met flauwekul zoals ik ben gelijk verliefd en dat soort dingen. Zeg gewoon wat je wil daar heb ik wat aan, of niet soms. Als hier een echte kerel is dan mag die wel reageren, aan watjes heb ik niets.
Mijn vrouw wil graag een keer met een andere man neuken en van mij mag ze. Voorwaarde is wel dat ik niet thuis ben of dat ze ergens anders afspreekt. Zij laat zich graag neuken