Mijn hele lichaam vraagt gewoon om een man, als ik aan een lul denk dan jeukt mijn kutje al. Waar is de man die mij geeft wat ik hard nodig heb. Als ik mijn vriendinnen hoor dan neuken die wat af, nou dat mis ik dus. Mijn Tarzan bied wel genot maar niet het genot wat ik echt wil voelen.
Mijn man is internationaal vrachtwagen chauffeur en in het buitenland heeft hij ook een vrouw waar hij soms blijft slapen en meer. Hij heeft er dan ook geen probleem mee dat ik ook een man uitnodig voor de momenten dat ik er behoefte aan heb. Geen echte relatie dus maar wel een man die langs kan of wil komen
Ik ben een levenslustige vrouw die het inderdaad ook wel weer een keer wil doen maar daar heb ik dan wel een man bij nodig. Nu denk ik dat het hier wel moet lukken om een man te vinden die het met mij wil doen. Iedereen doet het maar dan moet je wel iemand hebben om het mee te doen.