Heel veel ongeremde sex met een goed geschapen man, dat is wat ik hier hoop te vinden Ik praat niet zo graag over mezelf wat ik wel kan zeggen is dat ik veel van muziek en sex hou
Het is alweer 4 maanden geleden dat ik een date had met een man, dat avontuurtje duurde nog geen 5 minuten toen kwam hij al klaar. Je begrijpt dat ik daar niet blij mee was. Ik zoek dus echt een man die er de tijd voor neemt en niet gelijk al binnen een paar minuten klaar komt. Ik val op mannen die er echt de tijd voor
Nette mannen die respect hebben voor een vrouw zoals ik en die ook nog de daad kunnen verrichten, want daar heb ik toch wel zin in. Alleen zijn is ook maar niets en zeker niet als je toch nog wel regelmatig verlangt naar een man. Wie weet kom ik hier de juiste wel tegen.
Zie mij maar als een cadeau, je mag mij gewoon uitpakken en dan..... Een man met gevoel voor humor die zin heeft in een avontuurtje met mij. Gezellig avondje met een drankje en hoe het verder loopt dat zien we vanzelf wel. Ik denk dat ik wel weet waar we eindigen. Ik ben een getrouwde vrouw met een open relatie.
Gewoon een leuke vent die net zoals ik ook nog wel eens wat wil. Wie weet komt er wat moois van of blijft het bij een keer. Ja ik heb wel aangegeven dat ik weduwe ben en dat klopt ook wel maar dat is al bijna 10 jaar het geval. Ik leef dus gewoon weer mijn eigen leven en ben echt niet zielig hoor.
Amateurs uit andere regio's die ook iemand zoeken om mee te gaan neuken
Gea, 51 jaar · Friesland
Ik zou graag weer een keer lekker geneukt worden. Alleen maar tv kijken gaat ook vervelen. Ik ben voor alles in.
Maudix, 31 jaar · Utrecht
Nu we de players hebben gehad is het tijd voor een ander type man. Niet alleen je pik gebruiken maar ook je handen en je tong.
Elvira, 26 jaar · Overijssel
De meeste mannen hier laten alleen maar weten dat ze willen neuken, dat wil ik ook wel maar niet afspreken en dan gelijk er bovenop.
Camille5, 44 jaar · Oost-Vlaanderen
Als het aan mij ligt hoeft het allemaal niet zo lang te duren om wat af te spreken, maar de seks mag van mij wel lekker lang duren.
Eveline28, 33 jaar · Zeeland
Een heerlijk geil avontuur, daar ben ik wel voor te vinden en dan gaan bij mij zeker alle remmen los. Na mijn kortstondige huwelijk
Maantje, 31 jaar · Overijssel
Er zijn zoveel dingen die ik zou willen doen en een daarvan is toch wel mijn meest favoriete bezigheid. Ik denk dat er wel meer
Bloemetje354, 38 jaar · Flevoland
Eerst even voor de duidelijkheid, ik zoek nog geen vaste relatie. Wat zoek ik dan wel, nou een man die net als ik ook regelmatig
Julia24, 28 jaar · Vlaams-Brabant
ik ben op zoek naar een leuke jongen voor een avondje, ik ben nog niet toe aan een relatie.. hai ik ben julia, ik heb dit nog nooit