Nu ik al maanden geen sex meer heb gehad ga ik zelf maar op zoek naar een man die mij dat wel wil geven. Ik kan altijd wel weg komen met een smoesje dus ook in de avonden is voor mij geen probleem, als ik maar weer een keer echte en goede sex krijg. Mijn huwelijk is totaal sexloos
Het zal wel heel vreemd overkomen maar ik heb nu eenmaal een soort van tik dat ik het opwindend vind om door een man gebruikt te worden als een weerloze vrouw. Met handboeien aan het bed vast en dat je me dan neukt. Raar maar wel lekker. Ik hou niet van SM maar ik vind het wel spannend om geboeid te zijn tijdens
Marlein, 29 jaar · Noord-Holland
♥ Noord-Holland ♥ Den Helder ♥ Slank postuur ♥ Groene ogen ♥ Bruin haar
Ik laat jullie gelijk maar weten dat ik geen lul in mijn kont wil hebben, daar heb ik al een paar keer gezeik over gekregen. Als je gewoon wil neuken en gepijpt wil worden is het goed. Ik neem hem wel in mijn mond, niet in mijn kont.
Ik wil heel graag neuken maar dan zonder condoom. Ik kan niet tegen condooms en ik vind het ook geil als ik het zaad in mijn kut voel. Ik ben een geile vrouw die je zonder condoom mag neuken.