Nu ik al maanden geen sex meer heb gehad ga ik zelf maar op zoek naar een man die mij dat wel wil geven. Ik kan altijd wel weg komen met een smoesje dus ook in de avonden is voor mij geen probleem, als ik maar weer een keer echte en goede sex krijg. Mijn huwelijk is totaal sexloos
Deze week even aan het winkelen gegaan en een paar leuke sexy setjes gekocht omdat een man dat toch ook wel leuk zal vinden denk ik. Wel komisch dat die lingerie snel uit zal gaan als het goed is maar daar hoop ik natuurlijk ook op. Speciaal wat lingerie gekocht om er leuk op te staan.
Ik ben een ontzettend geile meid met een nat kutje die nodig gevuld moet worden. Ik pijp je eerst lekker stijf en als die dan op vol formaat is dan schuif je hem langzaam bij me naar binnen en neuk je me hard en diep. Je lul langzaam pijpen tot je kronkelt van genot en mij dan diep en hard gaat neuken.
Het liefst zou ik een keer een trio met een stel doen en als dat niet gaat lukken hier dan ben ik ook al blij met een man of vrouw alleen. Een trio met twee mannen zou ook super zijn. Ik hou gewoon van sex en ik wil heel graag een keer een triootje doen