ik zoek een man die mij respecteerd hoi hoi,
ik weet niet zo goed wat ik over mezelf moet vertellen.
ik houd van donkere mannen, en ik ben gek op zonnen.
Oh, heb ik nu al verklapt wat ik van plan ben? Nou, eerst maar wat afspreken en dan zie je wel of ik er lekker aan kan zuigen, dan mag jij ook een likje van mij nemen. Ik ben gek op ijs en lolly's, eigenlijk alles waar ik aan kan zuigen.
We willen het allemaal en toch is het moeilijk om de juiste te vinden. Ik duik ook niet met de eerste de beste de koffer in maar als je een leuk berichtje kunt en wilt sturen dan maak je wel heel veel kans want ik sta hier niet zomaar. Jouw wens is mijn gedachte.
Ik wil wel wat doen vandaag en niet alleen maar plaatjes kijken want daar krijg ik er alleen maar meer zin in. Heb jij een lekkere pik die een geil kutje wil neuken stuur dan even een berichtje en als je niet te ver weg woont dan moet het vandaag toch nog lukken. Gaan we nog wat doen vandaag?