ik zoek een man die mij respecteerd hoi hoi,
ik weet niet zo goed wat ik over mezelf moet vertellen.
ik houd van donkere mannen, en ik ben gek op zonnen.
Ik ben op zoek naar een man die er geen probleem mee heeft om het met een zwangere vrouw te doen. Mijn vriend heeft me laten stikken en ik heb echt veel zin. Ik ben een paar maanden zwanger en mijn vriend heeft me laten stikken. Best balen want ik heb nog steeds zin in seks.
Het is voor mij nu toch echt te lang geleden dat ik een man heb gevoeld en daar moet iemand wat aan gaan doen. Ik moet geneukt worden en snel ook. Ik moet gewoon weer een keertje goed geneukt worden.
Net even met mezelf aan het spelen geweest en nu wil ik het echte werk. Ik ben thuis en wacht op een spontane reactie van een man die mij wil komen verwennen Soms heb ik van die dagen dat ik liever lekker binnen blijf en dan het liefst in het gezelschap van een lieve man