Ik ben er al op gekleed, nou ja gekleed. Ik ben gewoon klaar om een leuke man te ontvangen. Welke leuke man komt er straks bij mij op visite, jij toevallig? Net thuis en nu zoek ik gezelschap
Ik zoek mannen die het met een vrouw met grote borsten wil doen, dat is toch een probleem. Ik wil alles wel zelfs in mijn kont. Mijn probleem voor veel mannen zijn mijn grote borsten. Zijn hier misschien mannen die dat geen probleem vinden.
Ik ben niet onder de indruk van al die grote piemels. Geef mij maar een gewoon formaat en een man die weet hoe die hem moet gebruiken, dan ben ik al tevreden. Hij hoeft niet super groot te zijn als het maar lekker is.
Mijn laatste vriend vond dat ik altijd te heet was omdat ik heel vaak seks wil. Heb jij ook net zo vaak zin in seks als ik en dan bedoel ik toch wel een paar keer per dag dan zit je bij mij wel goed. Ben ik niet te heet voor jou?