Gewoon een normale vent, geen charlatan maar een spontane man om samen te genieten van allerlei dingen. Dan begrijp je wel wat ik bedoel. Sinds een paar jaar ben ik nu vrijgezel en ik verveel me regelmatig, ik hoop dat een man daar verandering in kan en wil brengen.
Leeftijd of woonplaats id voor mij onbelangrijk, als je maar bij mij komt. Mocht er een klik zijn en de chemie is er dan ga ik helemaal los! Ik hoop dat jij de leiding kunt nemen omdat ik nog niet zo ervaren ben. Ik wil veel uit proberen samen met jou! Ik ben jong en ik wil wat!! Nu ik eindelijk op mezelf woon kan
Ik heb niet zoveel zin om uit te gaan want dat kost me weer teveel geld, waar ik wel zin in heb lijkt me wel duidelijk. Omdat mijn ouders en broertje nu toch een weekje er tussenuit zijn kan ik thuis doen en laten wat ik wil en er is een ding wat ik heel graag wil. Jij ook? Iedereen is deze dagen de deur uit dus ik heb
Lekkere sex met een leuke man, iemand die mij mee neemt naar zijn kamer of huis en me dan even lekker neukt. Erg hoor als je niets te doen hebt, even kijken of ik hier een leuke man kan vinden.