Liefhebbers van lichte sm die onderdanig zijn en net zoals ik genieten van het spel Met veel plezier ga ik dagelijks werken maar in mijn vrije uurtjes wil ik graag geile lichte s&m spelletjes spelen.
Omdat ik volgens mijn ex vriend verslaafd ben aan seks ben ik op zoek naar mensen die dat ook zijn. Man, vrouw of koppel, reageer maar dan kunnen we snel af gaan spreken. Mijn ex vriendje zei dat ik verslaafd ben aan seks. Ik denk dat hij wel gelijk had.
Een man die mij echt kan laten sidderen van genot en niet na vijf minuten plezier er weer vandoor wil gaan. Ik wil er lang van genieten. Ik wil sidderen van genot
Vind jij lekker waar je nu naar kijkt, het is nog lekkerder als je er ook wat mee doet. Ik zoek dus een doener en geen kijker, die heb ik al gedumpt. Mijn laatste vriend kon heel goed plaatjes schieten, maar wat hij zou moeten schieten dat lukte hem bijna nooit