Ik draai er in ieder geval niet omheen, ik wil simpelweg een leuke vent leren kennen waar ik in alle opzichten veel plezier mee kan beleven. Niet eromheen draaien en direct laten weten wat je wilt dat is de snelste manier voor een date.
Het hoeft voor mij niet gelijk de liefde van mijn leven te zijn die ik hier misschien ga ontmoeten maar wel iemand die goed is tussen de lakens of op de lakens. Ik zeg niet snel nee alleen als je extreme dingen van mij verwacht. Een paar maanden geleden nog leuk op vakantie met mijn vriend die nu een ander heeft.
Al dat omslachtige gedoe over hoe jij of ik er uit zie en wat er allemaal in bed moet gebeuren, daar doe ik niet aan mee. Ik ga gewoon voor een leuk en gezellig contact en dan zien we wel hoe het verder gaat. Natuurlijk is het wel de bedoeling om goede seks te hebben. Ik ga me hier niet als het ware lopen verkopen,
Ondanks dat ik rond moet komen van een uitkering heb ik niets te klagen, alleen mis ik wel een man rond me heen. Ik heb een leuk huisje met een mooie tuin waar ik veel aandacht aan besteed en nu hoop ik hier een man te ontmoeten die aandacht aan mij wil besteden. De tijd van uitgaan ligt al ver achter mij dus dan