Ben jij een op sex beluste man die het met een ervaren vrouw wil doen, stuur mij dan maar een berichtje. Ik zoek namelijk een op sex beluste man. Ik ben een vrouw die wel trek heeft in een lekker hapje.
Nog meer geile amateurs die mannen in Overijssel zoeken voor een neukdate
Miertje87, 29 jaar · Overijssel
♥ Overijssel ♥ Deventer ♥ Vol postuur ♥ Amber en gele ogen ♥ Bruin haar
Eigenlijk zou ik wel een vaste vriend willen hebben maar dan moet de sex wel goed zijn en dat is me al een paar keer erg tegen gevallen. Het voordeel van een vaste vriend is natuurlijk wel dat we geen condoom hoeven te gebruiken. Als het lekker is dan hoeft het niet bij een keer te blijven.
Ik weet ook wel dat ik geen super slanke meid ben, maar dik ben ik volgens mij ook niet echt. Maar als jij mij er wel goed uit vind zien dan zal ik je ook laten merken waar ik heel goed in ben. Het heeft iets met mond en zuigen te maken. Duidelijk toch. Mijn vriend heeft onze relatie verbroken, hij zegt dat ik te dik
Ondanks dat ik rond moet komen van een uitkering heb ik niets te klagen, alleen mis ik wel een man rond me heen. Ik heb een leuk huisje met een mooie tuin waar ik veel aandacht aan besteed en nu hoop ik hier een man te ontmoeten die aandacht aan mij wil besteden. De tijd van uitgaan ligt al ver achter mij dus dan