Een man die mij niet gelijk compleet in wil palmen. Zo af en toe afspreken is voor mij al voldoende. Ik ben een avontuurlijke vrouw die graag en regelmatig op reis gaat en daarom ook geen vaste relatie heeft. Nu ben ik voorlopig even niet van plan om weg te gaan dus zoek ik een man die zich niet gelijk wil binden.
Zoek jij een ervaren vrouw? Ik durf wel te zeggen dat ik genoeg ervaring met mannen heb en dat ik precies weet hoe ik jou aan een ongekend orgasme kan helpen. Maar daar kom je natuurlijk pas achter als je het probeert. Is dit uitnodigend genoeg?
Er zullen hier wel mannen zijn die denken wat moet ik met zo'n oude taart, nou die oude taart kan er nog steeds wat van hoor. Je moet alleen even de moeite nemen om het te ontdekken en dat kan en mag als jij daar zin in hebt. Zolang het nog kan geniet ik er van
Een dominante meester die mij straft als ik niet luister en mij zegt wanneer ik klaar mag komen. Onderdanig en trouw, dat ben ik voor mijn meester, vroeger had ik een meester die mij heerlijk kon straffen maar die is jammer genoeg verhuisd.