Iemand die er geen probleem mee heeft dat een meid zoals ik ook graag naar porno kijkt, dan kunnen we misschien samen kijken en dan samen lekker geil worden. Als we echt goed geil zijn dan heerlijk neuken, zalig... Al jaren woon ik alleen in een klein flatje en dat bevalt me prima. Ik zit heel vaak achter de pc en kijk dan ook veel porno, wie komt er een keertje mee kijken?
Wat zou je ervan denken om bij mij op visite te komen voor een drankje en als we dan naast elkaar op de bank zitten dan begin je mij langzaam te verleiden. Ik was natuurlijk al in de stemming en al snel zijn alle remmingen weg. Wat er dan gaat gebeuren is niet zo moeilijk denk ik. Laten we het gezellig maken
Op dit moment ga ik nog niet voor een vaste relatie maar zeg nooit, nooit. Waar het nu wel om gaat is een man om heerlijk mee te kroelen en stevig mee te neuken. Als je hele dagen thuis zit dan heb je soms wel zin in wat en daar heb ik nu dus zin in.
Hallo, wat fijn dat je hier te kijkt! Ik zoek iemand waar ik mee kan lachen, maar ook serieuze gesprekken mee kan hebben. Het belangrijkste is dat je gewoon blij van elkaar wordt en dat je het beste in elkaar naar boven haalt.. Kortom, ik hoop gewoon een leuk iemand te vinden. Iemand die ook dolgraag wat meer