Ik ben een lieve sexy dame met een grote kont en grote borsten die jou graag willen verwennen..Ik ben al weer veel te lang alleen en zolang ik toch geen vast vriendje heb kunnen we misschien elkaar wel van dienst zijn. Ik heb weinig taboes (alleen p&p) en als we elkaar wat langer kennen sta ik ook open voor zonder condoom. Grote borsten en een lekkere gevulde kont in de aanbiedinggg!!
Lilly67, 29 jaar · Noord-Brabant
Wat ik nodig heb is een man met een goed stuk gereedschap
Spermaslet, 60 jaar · Noord-Brabant
Ik geil er ontzettend op als mannen hun zaad over mij heen spuiten en plasseks doe ik ook graag
Amateurs in de chatbox
Jammy, 43 jaar · Noord-Holland
♥ Noord-Holland
♥ Weesp
♥ Lengte: 168cm
♥ Slank postuur
♥ Grijze ogen
♥ Bruin haar
Jammy zoekt:
Ik vind het niet erg als mijn man met een andere vrouw een pleziertje beleefd en hij laat mij ook mijn gang gaan. Afspraak is wel dat het niet gebeurd als wij samen thuis zijn. Gelukkig valt dat altijd wel te regelen. En nu heb ik eigenlijk wel zin in een avontuurtje. Mijn man laat mij vrij in wat ik wil, wij hebben een open relatie.
Voor de man die een vrouw zoekt met stevige billen ben ik beschikbaar en je hoeft je niet alleen met mijn billen bezig te houden hoor. De rest van mijn lichaam heeft ook heel veel aandacht nodig. Ik heb een paar stevige billen en meer waar hoognodig aandacht aan besteed moet worden.
Het is toch zeker wel een half jaar terug dat ik een man bij me heb gehad voor de seks. Dat is ook alles wat ik wil, seks en het liefst zo lang mogelijk. Leeftijd is voor mij niet belangrijk, als de seks maar goed is. Het gaat er voor mij alleen maar om dat ik weer een keer een opwindend pleziertje heb.
Ja, dat was mijn laatste date die ik had, een eikel die een beetje teveel drank op had en dus niets meer kon presteren. Het is niet erg hoor als je een borrel drinkt want dat doe ik ook maar je moet toch wel genoeg energie overhouden voor een lekker nummertje. Denk je dat je een leuke date hebt valt die in slaap
Ik kan soms heel ondeugend zijn ook al zou je dat van mij niet verwachten. Ik ben hier om een man te leren kennen waarmee ik mijn ondeugende gedachten uit kan voeren. Ik hoop dan wel dat die man ook wat ondeugende gedachten heeft. In het onderwijs werkzaam geweest maar dat vond ik toch wel lastig. Nu heb ik werk
Als jij net zoals ik ook vrij wilt zijn maar toch wel zin hebt in een opwindend avontuurtje dan zitten we op een lijn. Vrijheid, blijheid denk ik altijd maar en om eerlijk te zijn houd ik wel van wat variatie. Zo af en toe een avontuurtje kan toch geen kwaad
Ze moeten er toch wel zijn, mannen die een vrouw met respect behandelen. Ik heb dat de afgelopen jaren niet echt mogen beleven. Ben jij wel een man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen? Ik geef je er veel liefde voor terug. Na zes jaar huwelijk heb ik er zelf maar een punt achter gezet en nu hoop ik een echt
Natuurlijk zeggen alle vrouwen dat ze fantastisch zijn in bed, ik kan dat ook wel zeggen maar dan ben ik nummer zoveel. Ik denk dat je dat zelf maar moet beoordelen als je wilt natuurlijk. Ik ga me hier niet aanprijzen, kijk zelf maar of je belangstelling hebt.
Wat ik zoek moet in ieder geval wel lekker zijn en meer willen dan alleen maar een vluggertje. Ik ben meer voor een gezellige avond met een intiem einde. Ik heb geen hobby en de rest blijft nog even priv�.
Misschien zou je het op het eerste gezicht niet verwachten maar ik ben een geheel andere vrouw als het op seks aankomt. Tussen de lakens ben ik een bijna ontembaar geile vrouw die er geen genoeg van kan krijgen. Als je het niet gelooft dan moet je het maar komen testen. Ik ben een gewone nette vrouw, maar soms.....