Ik ben wel nieuwsgierig naar al die opgewonden mannen
Romy19, 24 jaar · Zuid-Holland
De meeste mensen die ik ken die zullen niet van mij denken dat ik zo ontzettend geil ben. Nou als ze me hier zien staan dan weten ze het gelijk.
Nicole18, 45 jaar · Zeeland
Gescheiden maar nog volop lust in het leven en ook volop zin in een man
Amateurs in de chatbox
Hanna, 27 jaar · Groningen
♥ Groningen
♥ Groningen
♥ Lengte: 172cm
♥ Slank postuur
♥ Bruine ogen
♥ Bruin haar
Hanna zoekt:
Ik ben op zoek naar een man die zich niet vol laat lopen met drank en dan toch niets meer kan presteren. Ik lust ook wel een biertje of een wijntje hoor, dus dat is geen probleem en ik denk dat het thuis op de bank wel heel gezellig kan worden. Ik ben meer een huismus omdat ik een hekel heb aan die dronken figuren als ik uit ga
Via mijn computer op zoek naar een leuke vent om daar eens heerlijk van te genieten Hallo, ik ben Kim en ik ben nog steeds single, dat zal wel komen door mijn computerverslaving.
Een beetje meer dan alleen maar een goede vriend Ik ben op zoek naar de juiste man voor misschien wel een nieuwe toekomst. Ik ben niet wanhopig hoor maar mis wel bepaalde dingen in het leven.
Ik denk aan een eerste ontmoeting om elkaar wat af te tasten waarbij ik seks zeker niet uitsluit. Ik woon simpel maar heb een heerlijk groot bed. Ik wil het wel een keer op deze manier proberen om te zien of we dan vaker af kunnen of gaan afspreken. Jammer genoeg weinig geluk met mannen gehad maar ik geef de moed
Het valt nog niet mee om een paar leuke plaatjes te maken, pfff. Ik wil altijd wel nieuwe dingen proberen en het lijkt me ook wel leuk om een keer een leuke vrouw of stel te ontmoeten. Maar een knappe man met een flink stuk gereedschap is ook goed hoor. Ik ben in ieder geval geen fotograaf, hi hi
Wie wil er met mij het avontuur induiken en niet alleen het avontuur er zijn ook andere dingen waar we in kunnen duiken. Wat denk je van een bed... Mijn hobbies zijn zwemmen, dagjes weg, genieten van mijn kinderen. Ik heb twee kinderen, doe vrijwilligerswerk, ik studeer en heb mn eigen bedrijf. Ben druk
Ik zou hier wel de ware willen vinden. Een fijne avond is natuurlijk ook nooit weg. Ik zie wel. Ik ben hier terecht gekomen omdat een vriend via deze site ''the one'' heeft ontmoet... En aangezien ik diegene ook nog zoek dacht ik, why not? Dus nu ben ik hier beland en mag ik ''leuk'' iets over mezelf vertellen.