Ik ben nu een jaar gestopt met roken maar de lucht van een sigaret vind ik nog steeds heerlijk
Berendien41, 45 jaar · Flevoland
Strenge dominante meesteres van 41 jaar zoekt per direct: onderdanige, gehoorzame, serieuze slaven of slavinnen, die zich willen laten opsluiten. Ik bind je vast, blinddoek je of doe je een masker op. Sluit je op in een kamer, op zolder of in de schuur, met kleren aan of zonder kleren, ik bepaal dat, je krijgt geen eten, alleen als je langer dan 4 uur blijft kom ik je af en toe een slokje water geven en misschien nog wel een plak droog brood.
Dit alles word afgewisseld met een pak slaag met mijn zweep, kaarsvet, tepelklemmen, handboeien, faceslapping, ballbusting, trampling, strapon etc...
Caty35, 40 jaar · Noord-Holland
Ik mag dan wel getrouwd zijn maar dat wil nog niet zeggen dat ik niet zo af en toe eens met een ander wil genieten. Mijn huwelijk is goed hoor alleen mis ik toch wel het een en ander in bed.
Amateurs in de chatbox
Sarah27, 32 jaar · Antwerpen
♥ Antwerpen
♥ Lengte: 167cm
♥ Slank postuur
♥ Bruine ogen
♥ Donker blond haar
Sarah27 zoekt:
Mijn meester zegt dat ik ongehoorzaam ben geweest en als straf moet ik me nu aanbieden aan een of meerdere mannen. Je mag mij misbruiken en ook mijn kutje en kontje moeten flink opgerekt worden. Ik moet hier net zolang mee doorgaan totdat mijn meester tevreden is. Mijn meester brengt mij naar je toe en laat me bij jou achter. Ik ben onderdanig en geniet zelf ook volop van het spel. Al enkele jaren heb ik een vaste meester die mij misbruikt wanneer het hem uitkomt.
Als we elkaar nu eerst een beetje leren kennen en vertrouwen, dan weten we precies wat we aan elkaar hebben. Het liefst zoek ik iets voor langere duur. We zien wel.. Ik heb een tijd samen gewoond maar dat is nu verleden tijd en ik ben klaar voor een andere man in mijn leven.
Wie weet, misschien wel een vaste huisgenoot of gewoon een leuke scharrel om een keer mee te rotzooien. Ik zie wel wie er gaat reageren en hoe het verder allemaal uitpakt. Ik ben in Nederland geboren en getogen. Werk soms parttime en woon sinds enkele maanden op mezelf.
Als je handig bent met een fotocamera en dan leuke foto's wilt maken van mij dan beloon ik je op een heerlijke manier. En wie weet bloeit er vanzelf wat op, bij jou komt er zeker wat op, dat beloof ik je alvast. Mijn droom is om ooit fotomodel te worden alleen denk ik dat ik dan wel naar een grotere stad moet verhuizen.
Nieuwe belevenissen op seksueel gebied, ik ben dan eigenlijk ook wel voor heel veel in. Elk geil voorstel is dus welkom. Zolang ik niet gebonden ben wil ik zoveel mogelijk uitproberen op seksueel gebied, gewoon omdat ik het ongekend fijn vind.
Om seks mee te hebben een man met potentie. Overnachten mag en zou zelfs fijn zijn. Waarom zou ik het niet proberen, ik woon hier al zolang alleen en ik kom niet zo vaak een leuke man tegen hier.
Geen zeikerd of bezitterig type, nee een leuke kerel waar ik mee kan lachen en goed kan neuken. Ik wil er echt van genieten en dat zal jij ook doen. Deze foto's heb ik op de kamer gemaakt van mijn ex vriend, verder gelukkig niet meer wat mij aan hem herinnert. Ik ben weer vrij en daar ga ik van genieten ook.
Ach, ik weet zeker dat iedere man hier beter zal presteren dan mijn eigen man. Hij weet hier ook niets van en dat moet wel zo blijven. Ik zoek dus een man puur voor de seks. Ik ben gehuwd maar dat stelt niets meer voor, seks heb ik al maanden niet meer gehad. Ik sta voor veel voorstellen open.
Wij zoeken meerdere mannen voor een echte gangbang waarbij zij zorgvuldig geneukt en ondergespoten mag worden. Wil je mee doen laat het ons even weten zodat wij een plaats kunnen bepalen. Leeftijd is niet belangrijk. Zij is continu geil en ze gaat echt los als meerdere mannen haar neuken en haar lichaam
Ik ben nogal klein maar wel heel lief. Als er een man is die ik gelukkig kan maken op wat voor manier dan ook dan hoop ik hem snel te ontmoeten. Tot nu nog weinig geluk gehad met mannen maar ik zal toch wel een keer een leuke en lieve man gaan ontmoeten denk ik.