Het heeft wel even wat tijd gekost maar eindelijk ben ik tevreden over mijn profiel. Nu maar afwachten of er hier ook een paar heren zijn die gaan reageren zodat ik mijn keuze kan maken. Ik heb gewoon zin in alles wat lekker is. Ik ben er even speciaal voor gaan zitten om een goed profiel te plaatsen.
Als ik het doe dan doe ik het ook goed en dat verwacht ik ook van mijn partner in sex. Ik moet alleen die partner nog even zien te vinden. Wie kan ik over de streep trekken? Ik ga er voor de volle 100 procent voor.
Het valt me op dat hier veel jonge mensen staan, ik ben dan wel wat ouder maar heb nog steeds enorm veel behoefte aan seks. Mijn voorkeur gaat dan ook uit naar een iets oudere man die weet wat een vrouw van hem verlangt. Ik weet wat een man van mij verlangt dus dat komt wel goed. Ik val op rustige mannen met ruime