Iemand die mij lekker wil neuken. Ik heb een kutje die altijd net en geil is. Ik ben altijd wel geil maar heb nog maar twee keer echt geneukt en wil het veel vaker
Deze Barbie is op zoek naar een Ken met een leuk gezicht en een lekker stuk gereedschap. Als je geen Ken heet mag je ook wel reageren hoor. Toen ik nog een klein meisje was begonnen ze mij Barbie te noemen dus gebruik ik die naam hier ook maar.
Ben jij die geile beer die mij lekker door gaat neuken? Ik hou niet van dat slappe gedoe, je moet me stevig en hard neuken en door blijven gaan tot ik geen pap meer kan zeggen. Ik heb liever dat jouw pap uit mijn gaatjes stroomt. Ik ben op zoek naar die ene geile beer.
Het zou heerlijk zijn als ik zomaar een keer visite zou krijgen van een leuke kerel die bij mij meer komt doen dan alleen maar een kop koffie drinken. Mijn dochtertje zit overdag op school en gaat om 7 uur naar bed. Zo weet je gelijk wanneer ik je kan ontvangen. Ongehuwde en alleenstaande moeder.