Iemand die vlot contacten legt,die het hart op de juiste plaats heeft en die mijn passie begrijpt. Ik weet niet zo goed wat ik hier geacht word om te neer te schrijven, ik vind het leuker om elkaar te leren kennen via een praatje. Op je toetsenbord kan je toch zijn wie je wilt. Ik ben single, heb geen kinderen maar wel een passie voor paarden. Ik ben instructeur paardrijden.
Mijn ex kon er niet zo goed tegen dat ik soms dingen deed die volgens hem niet bij mijn leeftijd passen, daarom is hij nu ook mijn ex. Ben jij een vlotte man die daar geen probleem mee heeft en die zin heeft om mij lekker te verwennen met die genotstaaf, kom dan maar met een berichtje wat uit meer dan twee woorden
Ik heb nogal wat geile fantasieën die ik wel wil delen en zelfs uit wil voeren. Heb jij ook geile fantasieën dan kunnen we elkaar mooi helpen. Schaam je niet om ervoor uit te komen want ik schrik niet zo snel. Bij wie mag ik mijn geile fantasieën waar maken?
Nu ben ik best wel eens benieuwd hoe het is om met een vrouw of met een stel seks te hebben, dat zoek ik hier dan ook. Maar een leuke man mag ook wel even reageren, je weet maar nooit. Ik heb soms een beetje perverse gedachten maar weet niet of ik dat ook in het echt zou willen doen.