Vandaag was ik van plan om gezellig met een vriendin de stad in te gaan maar dat ging niet door omdat zij ziek is. Dus een saaie dag, maar als er hier nu een leuke vent is die mij op zou willen vrolijken dan kan het toch nog een leuke dag worden. Je weet denk ik wel hoe je mij op kan vrolijken. Even kijken of hier nog iemand is die deze dag wat vrolijker komt maken.
Hierboven heb ik eigenlijk al aangegeven wat ik van een man verwacht. Ben jij een man die het echt goed kan doen en het ook goed doet? Ik ben een vrouw die voor de volle honderd procent opgaat in het sexspel en ik verwacht dat ook van een man. Als je iets doet, doe het dan goed.
In een geile bui vandaag en niets beters te doen, dan maar even neuken, is wel lekker. Heb jij een stevige paal die in mijn spleetje wil komen, dan is die van harte welkom. Mijn spleetje kan wel wat meer gebruiken dan een vinger.
Als er iemand is die zich ook vaak eenzaam voelt en wel weer een keer wat liefde kan gebruiken dan zou het fijn zijn als die gaat reageren. Ik heb in ieder geval wel weer zin om een keer in contact te komen met een aardige en vooral lieve man. Ik heb zelf maar even een poging gedaan om een paar foto's te scannen en