In eerste instantie gewoon een date voor een overheerlijke pot sex. Wie weet krijgt het nog wel een vervolg maar dat zal van ons beide af gaan hangen. Laten we eerst maar kijken hoe het bevalt Vanmorgen stond ik al op met een geile bui en het verlangen naar een fikse vrijpartij. Nu zou het fijn zijn als dat dan ook snel zou gaan gebeuren.
Al die ellende die ik over me heen hebben gekregen moet ik maar weer snel vergeten, ik wil weer een keer wat anders over me heen krijgen, een lekkere vent bijvoorbeeld. Dat is dus precies wat ik hier zoek, een lekkere vent die zich uit wil leven met mij en ik met hem. Te lang een saaie boel geweest, hoog tijd voor
Normaal zou ik nooit naaktfoto's van mezelf hebben maar met dank aan mijn ex kan ik deze nu mooi gebruiken. Ik gebruik ze nu omdat ik een leuke kerel zoek die hetzelfde wil als wat ik wil. Ik was woest toen mijn ex deze foto's maakte, maar het was ook wel geil.
Thuis ontvangen is een beetje lastig voor mij, maar ik heb er geen moeite mee om naar jou toe te komen of ergens af te spreken waar we lekker onze gang kunnen gaan. Ik wil kunnen genieten en mij niet druk maken over mogelijke consequenties. Daarom mag het ook een eenmalige afspraak zijn. Voel jij er iets voor