Voor mij hoef je echt niet een filmster te zijn hoor. Een vriendelijke en geduldige man is voor mij al voldoende. Maar als we eenmaal beginnen dan mag je ook heel veel van mij verwachten. Ik hoop dat dat wederzijds zal zijn. Ik heb een hekel aan opdringerige mannen want daar heb ik al te vaak mee te doen gehad. De sex komt vanzelf wel nadat we even wat gesproken en gedronken hebben. Dat zal ook wel de reden zijn dat ik nog steeds geen vaste vriend heb.
Hoog tijd dat mijn kut weer een keer goed nat gaat worden en dan niet van het plassen. Ik wil weer een echte vent hebben die mijn kut goed gaat vullen. Ja, je mag me lekker neuken als je dat zou willen, ik wil het in ieder geval wel. Mijn kut staat al zo lang droog.
Stiekem ben ik op zoek naar avontuurtjes, geile avontuurtje, zonder verdere verbintenissen. Jij kan daarvan profiteren als blijkt dat wij een match zijn voor elkander. Jij bent verder een goed geklede man met een lekker geurtje op en schone nagels. Een gentleman buiten de deur en een beest in bed, dat