Als jij de juiste man bent dan zal ik zeker heel lief voor jou zijn. Nu is de vraag, ben ik voor jou de juiste vrouw? Ik zie dat wel als je reageert. Ik ben een lieve vrouw voor de juiste man.
wat je ook doet ik vind het goed als het er maar stevig aan toe gaat kan jij mijn lusten bedwingen.
onderdanig sletje wil gruwelijk genomen worden.
geen relatie just sex...
Een leuke vent die mij blij maakt met een dikke en grote lul voor mijn strakke kutje. Dat is alles waar ik naar verlang en meer ook niet. Er zijn zoveel dingen waar ik blij van kan worden maar een ding springt daar toch wel bovenuit. Het is wel duidelijk wat ik bedoel toch?
Iemand die er samen met mij een leuke en vooral hete avond van wil maken. Ik ben bijna iedere avond thuis en ik heb ook wel een flesje wijn koud staan. Je bent dus welkom als je er zin in mocht hebben. Oh ja, dat touwtje is geen tampon hoor maar mijn trilei, ben ik alvast in de juiste stemming. Sinds ik geen werk