Als jij de juiste man bent dan zal ik zeker heel lief voor jou zijn. Nu is de vraag, ben ik voor jou de juiste vrouw? Ik zie dat wel als je reageert. Ik ben een lieve vrouw voor de juiste man.
Een geile gozer die net zoals ik graag klaar wil komen en ook vaak wil neuken. Hoe eerder hoe beter. Toen ik voor de eerste keer klaar kwam in mijn leven bestaat er niets fijners meer. Hoe vaker ik klaar kom hoe beter het is.
wat je ook doet ik vind het goed als het er maar stevig aan toe gaat kan jij mijn lusten bedwingen.
onderdanig sletje wil gruwelijk genomen worden.
geen relatie just sex...
Iedereen kan mooie verhalen ophangen maar ik denk dat je eerst wel wilt zien hoe de ander er uit ziet voordat je verder gaat, ik wil dat wel. Het is dus gewenst dat als je belangstelling hebt ook even een foto mee stuurt dan laat ik ook wat meer van mezelf zien. Plaatjes zeggen meer dan woorden.