Mijn man besteed gewoon te weinig aandacht aan me en ik heb nog steeds net zoveel zin als tien jaar geleden. Mijn wens is om in contact te komen met een man die mij kan ontvangen of eventueel afspreken in een hotel. Getrouwde vrouw die tekort komt en ik hoop hier te vinden wat ik mis.
Ik ben een leuke meid die op zoek is naar fijn sexcontact. Ik wil wel ervaring opdoen met een andere leuke meid maar een goed uitziende man is ook welkom of beiden. Leuk en lekker, denk ik. Veel plannen en een daarvan wil ik hier uit laten komen.
Op doordeweekse dagen ben ik te druk met mijn werk en andere zaken, maar vanaf vrijdagavond heb ik het hele weekend de tijd. Ik ben dan ook zoekende naar een man die net zoals ik op zoek is naar een weekend maatje voor een drankje en de nodige seks. Een lekker wijntje en een leuke film of serie daar kan ik van genieten
Ik wil wel voelen dat er wat in gaat, dus als jij een lekker dikke lul hebt dan heb ik er zin in. Vul me maar goed met een dikke lul en ik geniet er van, soms zo erg dat ik zelfs spuitend klaar kom. Hij hoeft niet lang te zijn als die maar lekker dik is.