Mijn man besteed gewoon te weinig aandacht aan me en ik heb nog steeds net zoveel zin als tien jaar geleden. Mijn wens is om in contact te komen met een man die mij kan ontvangen of eventueel afspreken in een hotel. Getrouwde vrouw die tekort komt en ik hoop hier te vinden wat ik mis.
Bij mij is het de laatste tijd eigenlijk regelmatig het geval dat ik opeens bloedje geil ben en dan vinger ik mezelf wel even klaar maar dat is toch niet echt bevredigend. Ik weet wel wat echt bevredigend zou werken en dat is een echte man die mij even flink te pakken neemt. Waar ben je? Soms heb je van die momenten
Alweer een tijdje terug kwam ik hier een leuke man tegen en we hadden best wel een goede klik totdat hij een andere meid tegen kwam, jammer dan. Nu probeer ik het gewoon nog een keer er zijn toch wel meer lekkertjes hier? Ik heb al een keer een leuke dat gescoord hier nu zien of dat weer gaat lukken.
Alle dagen zijn tegenwoordig hetzelfde voor mijn gevoel en dat is toch wel ontzettend saai hoor. Ik zou wel een leuke kerel willen ontmoeten die mijn dag wat vrolijker maakt. Ik heb wel een idee hoe dat zou moeten, jij ook? De dagen zijn tegenwoordig zo saai.