Gewoon om te kijken of er ook leuke jonge mannen zijn voor een fijne ontmoeting met heerlijke sex Best leuk om dit een keertje te doen. Benieuwd wie ik ga ontmoeten
Een geduldige man waar ik mee kan lachen en leuke dingen kan gaan doen zonder dat er gelijk al over relatie gesproken gaat worden. Ik hou van muziek en heel veel van dieren. Ik hou niet van mannen die gelijk al alles verwachten. Daarom kijk ik ook hier want als ik mannen ontmoet willen ze gelijk wat anders.
ik ben op zoek naar een man die mij respecteerd en liefde hoog in het vaandel heeft staan Ik werk en heb veel vrienden, alleen zijn dat niet de juiste personen om een relatie mee te hebben vandaar dat ik me hier heb ingeschreven.
Leeftijd graag tussen de 40 en 50 jaar.
verder maakt het me niet zoveel uit als je maar goed gereedschap hebt. hallo, ik moet een stukje over mezelf vertellen.
ik ben een vrijgezelle dame van 45 jaar.
ik ben het met mezelf spelen een beetje zat en ben daarom op zoek naar een lekkere vent!