Waarom zou ik al die moeite nemen om de stad in te gaan om een man tegen het lijf te lopen als ik er hier waarschijnlijk ook een kan vinden. Daar ga ik toch wel van uit. Ben jij een nette man en heb jij zin in een verzetje laat dan wat van je horen en als de klik er is dan gaat de rest vanzelf. Waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kan
Als jij mij ook leuk vind dan is het toch goed zo, niet meer verder zoeken want ik heb alles wat jij wilt en ik doe ook nog eens alles wat jij van mij verwacht. Nou, bijna alles dan want ik ga natuurlijk geen gekke dingen doen, het moet wel fijn zijn. Ben jij leuk, zoek dan niet verder je hebt me al gevonden.
De meeste mannen kijken naar mijn borsten als ik over straat loop, daarom laat ik die gelijk maar even zien. De rest ziet er ook goed uit en als er iemand is die dat zou willen ontdekken dan zal ik die zeker niet teleur stellen. Over mezelf kan ik alleen maar vertellen wat je hier ook ziet. Ik heb grote borsten,
Nu hoop ik toch echt dat ik niet al te lang moet wachten totdat er iemand op me komt liggen want ik ben nogal ongeduldig. Als we eenmaal bezig zijn dat heb ik alle tijd. Maar nu de grote vraag, met wie? Ik lig er al klaar voor.