Waarom zou ik al die moeite nemen om de stad in te gaan om een man tegen het lijf te lopen als ik er hier waarschijnlijk ook een kan vinden. Daar ga ik toch wel van uit. Ben jij een nette man en heb jij zin in een verzetje laat dan wat van je horen en als de klik er is dan gaat de rest vanzelf. Waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kan
Krassen op je beeldscherm zal niet werken maar als je er echt achter wilt komen wat er onder die zwarte vlek zit dan moet je er even om vragen. Ik denk dat je wel weet wat er achter zit en ik verklap je alvast dat die mooi is geschoren. Ben ik jouw kraslot.
Een man die misschien een keer een stapje verder wil gaan dan de gewone seks. Ik wil dat wel eens proberen. Ik ben misschien wel een vreemde meid omdat ik ook wel eens wat extreems wil proberen om te kijken of dat bevalt. Niet gelijk dat harde, gewoon rustig aan beginnen.
De laatste maanden met mijn ex zijn seksloos geweest, dus ik heb er ondertussen wel weer eens zin in. Ik ben alleen nog niet zover om gelijk alweer een relatie te beginnen, dus laten we het eerst maar even proberen. Een paar weken geleden een punt achter mijn relatie gezet en nu is het tijd om weer eens echt