Waarom zou ik al die moeite nemen om de stad in te gaan om een man tegen het lijf te lopen als ik er hier waarschijnlijk ook een kan vinden. Daar ga ik toch wel van uit. Ben jij een nette man en heb jij zin in een verzetje laat dan wat van je horen en als de klik er is dan gaat de rest vanzelf. Waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kan
Ja, er naar kijken is misschien wel leuk maar het is nog leuker als je er wat mee zou doen. Ik val wel op mannen die wat stevig zijn en de leeftijd vind ik niet zo belangrijk. Nu zie je gelijk wat voor vlees je nog niet in je handen hebt
Ik kan er van genieten als ik een man op kan winden, een beetje plagen om dan echt los te gaan. Je moet dus een beetje geduld hebben als je mij ontmoet maar ik beloof je dat je daar zeker geen spijt van gaat krijgen. Eerst een beetje plagen en dan het echte werk.
Ik kan geweldig klaar komen als je mij op zijn hondjes neemt en zeker als je mij dan ook nog een paar ferme tikken op mijn billen geeft. Zou jij dat willen? Ik wacht op jouw reactie. Op zijn hondjes met een paar harde tikken op mijn billen, heerlijk.