Een in eerste instantie voorzichtige ontmoeting met een lieve man, waarbij seksueel contact bij de eerste ontmoeting zeker niet uitgesloten is. Als de klik er is dan zie ik geen problemen. Vandaag heb ik de beslissing genomen om toch maar weer eens een man in mijn leven te betrekken. Nu 5 maanden zonder en het begint gewoon te kriebelen.
Het is niet zo dat ik geen man aan de haak kan slaan, het is alleen zo vervelend dat ik steeds de verkeerde mannen ontmoet. Daarom lijkt mij dit wel leuk, zelf de regie in handen houden en dan zien hoever we gaan. Laat eerst maar wat over jezelf weten voordat ik alles prijs geef.
Ik geef eerlijk toe dat ik soms wel vreemde dingen doe, ik ben nogal impulsief maar dat heeft ook zijn leuke kanten. Als ik iemand leuk vind dan wil ook snel met die persoon naar bed, dat gaat natuurlijk niet altijd maar het is zo lekker. Soms een beetje vreemd maar wel lekker
Mijn seksleven is ver onder nul gedaald en dat valt niet meer vol te houden. Ik zoek dan ook een man die bij mij het vuur weer aanwakkert zodat ik weer op de juiste temperatuur kom. En reken maar dat ik jou met veel plezier ook op zal warmen. Wat ik thuis niet krijg moet ik wel ergens anders zoeken.