Hoi ik ben een leuke volle meid op zoek naar een man die er verzorgd uitziet en zin heeft in een leuke seksdate en wie weet misschien wel vaker. Ik kan ontvangen en verplaatsen kan ook, moet je me wel ophalen. Als jij zin hebt in een seksdate met mij, reageer dan!! Voor mij is humor een van de belangrijkste dingen op seks na dan. Verder ben ik wel een rustig type.
Alleen is zo alleen en echt niet zo lekker als met iemand erbij. En als jij nu ook alleen bent dan kunnen we elkaar toch mooi helpen, jij gelukkig en ik ook. Zo moeilijk is het toch niet, stuur maar snel een berichtje en dan komen we er samen wel uit. Moet ik het alleen doen of krijg ik nog hulp vandaag?
Ben jij die man die altijd de positieve kant van het leven ziet, dan zouden wij misschien wel bij elkaar kunnen passen. Laten we het gewoon proberen, we houden er in ieder geval een lekker uurtje of langer aan over. Ik ben niet zo negatief als hier op de foto hoor.
Nu heb ik er altijd wel zin in hoor, maar vandaag ben ik bijna niet meer te houden. Als ik nu een stijve lul zie dan wil ik er gelijk wel op springen. Jammer dat ik ze nu alleen maar op mijn laptop zie staan of komt er straks nog een echte voor mij? Niet te lang over nadenken, als je er net zoveel zin in hebt als ik nu