Ik heb geen belangstelling in een one night stand, ik zoek een man voor een vaste relatie. Ik voel ook liever echt vlees dan rubber. Mijn vorige relatie is 4 maanden geleden gestrand na 6 jaar, ik ben er dus wel weer aan toe. Mijn voorkeur gaat uit naar een man voor een vaste relatie.
Als ik een pleziertje op moet geven en dat is roken dan wil ik wel wat meer van andere pleziertjes genieten. Een flinke dosis sex zal ook wel beter zijn dan die nicotine. Ik probeer te stoppen met roken alleen wil dat nog niet zo goed lukken.
Lekker ding! ATTENTIE AUB! Wil je dat JE 100% voor mij kiest!! Kom je eventjes langs deze week? Ik moet zo nodig van bil... Waar hou je precies van? xxx Sunita Hou je ervan? Waar hou je dan precies van? Hou je van hetzelfde als mij? Hoe komen we daar nu even zo snel mogelijk achter? Ik heb de oplossing in handen,
Ik ben een wat verlegen en onzeker iemand die de kat eerst uit de boom kijkt. Maar verder ben ik vrolijk, spontaan en heel lief. En ik wil meer met doen dan maar saai zitten praten. Kan ik binnenkort ook spannende verhalen vertellen? Ik had nooit gedacht dat ik jaloers zou zijn en toch ben ik het. Ik ben jaloers