Het is een beetje een routine leventje geworden, opleiding, werken en thuis voor de tv hangen. Ik zou wel een keer willen feesten en dan niet een normaal feestje, nee een feestje met een leuke vent. Gewoon een feestje voor twee, het vuurwerk komt dan vanzelf wel. Naast mijn opleiding werk ik part time in een supermarkt, saai werk maar het levert nog wat op.
Jij mag wel een beetje vlees op de botten hebben, wat stevig gebouwd dus want een mager mannetje dat hoeft niet voor mij. Verder mag het er in bed ook wel stevig aan toe gaan, tegen hard aan. Ben jij de man die ik hier hoop te vinden, dan wacht ik op jouw reactie. Ik val op stevig gebouwde mannen.
Mijn vriend heeft geen bezwaar als ik afspreek met een andere man, hij is zelfs in voor een trio maar dat is geen must. Het lijkt mij wel spannend om het eens met aan andere man te doen. Gelukkig samenwonend, maar behoefte aan wat spanning.
Wat je hier ziet zijn de laatste herinneringen aan mijn ex, wie weet zijn ze nog ergens goed voor. In ieder geval ben ik op zoek naar een nette aardige man om mee naar bed te gaan of we doen het op de bank dat kan natuurlijk ook. Ik hoop op positieve reacties. De eerste keer dat ik dit doe. Hier ben ik wel een jaar
Ik wil de veerkracht van mijn bed even testen en dat gaat het best met twee. Ben jij een man met ervaring in het testen van bedden neem dan snel kontakt met mij op. Ik ben je assistente. Leuk hoor een groot bed maar niet als je er alleen in moet liggen.
Amateurs uit andere regio's die ook iemand zoeken om mee te gaan neuken
Vivienne, 55 jaar · West-Vlaanderen
De laatste kiekjes die mijn ex van me heeft gemaakt was tijdens de kerst en daar zul je het mee moeten doen. De vrouw is nog steeds
Gewoonzin, 36 jaar · Noord-Holland
Je leeftijd en uiterlijk zijn niet belangrijk, zolang je maar geil bent net als ik. Mijn ervaring is dat veel mannen een enorm
Catharina40, 44 jaar · Vlaams-Brabant
ik zoek een man die ook wel meer wil dat een one night stand ik ben een vrouw van 40, ik ben eigenlijk wel opzoek naar een vaste
Juffertje236, 35 jaar · Noord-Holland
Na een dag voor de klas staan ben ik wel aan wat ontspanning toe en wat is de beste manier om te ontspannen? Juist, goede seks
Cherry336, 35 jaar · Limburg
Ik denk dat ik al duidelijk genoeg ben, een man voor een goede vrijpartij lijkt mij heerlijk zolang het daar maar bij blijft.
Kattyy81, 32 jaar · Antwerpen
Iemand die mij weer kan laten genieten Volgt later
Doralover, 37 jaar · Gelderland
Ik ben een wat verlegen en onzeker iemand die de kat eerst uit de boom kijkt. Maar verder ben ik vrolijk, spontaan en heel lief.
Miriam6, 40 jaar · Zuid-Holland
Een man die het wel ziet zitten om met een dominante vrouw een afspraak te maken. Ik wil wel seks, maar wel op mijn manier. Ik