Het is een beetje een routine leventje geworden, opleiding, werken en thuis voor de tv hangen. Ik zou wel een keer willen feesten en dan niet een normaal feestje, nee een feestje met een leuke vent. Gewoon een feestje voor twee, het vuurwerk komt dan vanzelf wel. Naast mijn opleiding werk ik part time in een supermarkt, saai werk maar het levert nog wat op.
Een man die net zoals ik ook een liefhebber is van lichte SM en bondage. Lichte SM en bondage is iets wat mij aanspreekt. Ik wil dan ook graag onderdanig zijn.
Nu ik alweer 3 jaar weduwe ben vind ik dat het tijd is voor een nieuwe relatie. Ik ben een vrouw die nog volop in het leven staat en dat verwacht ik ook van een man. Natuurlijk is er ook wel weer het verlangen naar de seks maar dat lijkt mij logisch want anders stond mijn profiel hier niet. Ik voel me nog levendig
Het moet tegenwoordig toch mogelijk zijn om intiem te zijn met een man zonder verplichtingen. Dat is wat ik zoek. Ik ben het alleen zijn moe en verlang weer naar een man maar nog geen vastigheid