Er was een tijd dat ik met mijn man naar ons vakantiehuis ging maar helaas is hij vorig jaar overleden. Ik heb dus wel weer een keer zin in een man en dat mag gewoon in Nederland hoor. Wie weet is er een klik en gaan we een keer samen naar Portugal. Reacties graag met wat info over jezelf. Ik heb een vakantiehuis in Portugal waar ik regelmatig verblijf.
Het is steeds geen succes met de mannen waarmee ik een afspraak maak, ze beginnen gelijk over de vreemdste dingen te praten of ze zien er gewoon niet uit. Ik wil een normale gezonde leuke man en meer ook niet. Een man waarmee ik plezier kan hebben en zeker niet voor een keer. Is er eigenlijk wel een man die bij
Ben je net als ik prettig gestoord en hou je wel van een leuke avond, nacht of iets meer dan ben ik diegene die je zeker moet aanspreken. Ik ben een beetje gek maar heb altijd wel zin om leuke mensjes te ontmoeten.
Ik denk dat ik vandaag alleen nog maar vrolijk kan worden als ik hier nog iemand vind die mij even lekker wil neuken. Heb jij die dit nu leest zin om mij vrolijk te maken en ook zin om mij te neuken stuur dan snel een berichtje want wachten duurt zo lang. Niets te doen vandaag wat een waardeloze dag zeg.