Een vent om ouderwets goed en stevig mee te neuken en het liefst zo lang mogelijk. Ik ben gek op sperma en nog veel meer. Als je mijn foto's bekijkt dan snap je wel dat ik er niet vies van ben, op een foto zie je zelfs het sperma van een ex vriend nog op mijn borsten zitten. Dat is best geil eigenlijk dus daarom heb ik die foto er ook maar bij gezet.
Deze week even aan het winkelen gegaan en een paar leuke sexy setjes gekocht omdat een man dat toch ook wel leuk zal vinden denk ik. Wel komisch dat die lingerie snel uit zal gaan als het goed is maar daar hoop ik natuurlijk ook op. Speciaal wat lingerie gekocht om er leuk op te staan.
Ik heb een grote wens en dat is om een keertje in het middelpunt te staan van een echte gangbang. Een keer goed doorgeneukt worden door verschillende mannen met verschillende pikken. Zou jij een van die mannen willen zijn en mijn droom/wens uit laten komen? Het is mijn droom om een keer een gangbang te beleven.
Ik wil wel wat doen vandaag en niet alleen maar plaatjes kijken want daar krijg ik er alleen maar meer zin in. Heb jij een lekkere pik die een geil kutje wil neuken stuur dan even een berichtje en als je niet te ver weg woont dan moet het vandaag toch nog lukken. Gaan we nog wat doen vandaag?