Voor hetgeen ik mis op sexueel gebied een man die er geen probleem mee heeft dat ik getrouwd ben. Mijn man zal hier nooit bij aanwezig zijn en we kunnen dus afspreken waar jij maar wilt, het kan op bepaalde tijden ook bij ons thuis. Gelukkig getrouwd en de wens is om dat ook nog lang te blijven. Alleen is de sex niet meer zoals vroeger. Met medeweten van mijn man zoek ik een man om dat stukje aanvulling te geven.
Een gespierde man lijkt mij heel fijn. Ik zie wel wie of wat er gaat reageren. Sinds mijn scheiding ben ik een ander mens geworden en ik voel me weer zo vrij als een vogeltje. Er is een nieuwe wereld voor mij open gegaan en daar wil ik ook op alle manieren van genieten.
Ja, ik wil alles een keer proberen in mijn leven en het kan voor mij niet gek genoeg zijn. Het maakt mij ook niet uit of dat met een man of vrouw gaat gebeuren, met beide tegelijk lijkt mij ook spannend. Nou, ik zie wel of er iemand is met een leuk voorstel. Ik ben gek op experimenteren, een goed voorstel is welkom.
Ik ga zelf wel op zoek naar een man die mij dan maar een foto moet sturen als die wat met mij zou willen. Ik denk dat jullie toch ook niet gaan reageren op alleen een paar regels tekst daarom laat ik wel al wat zien. Oh ja, als je een reactie stuurt zet dan ook je echte leeftijd er even bij. En wat ik wil, dat begrijp