Zo jammer dat de meeste mannen hier alleen maar een foto plaatsen van hun geslachtsdeel. Ik wil ook wel weten hoe een man er verder uitziet.
Ursy26, 30 jaar · Noord-Holland
Noord-Holland is de plek waar ik uiteindelijk neergestreken ben. Nu op zoek naar een leuke relatie met een man met hoge potentie. Inderdaad ik hou er wel van. Ik lust er zelfs pap van. Niets te gek en alles te proberen. Liefst een beetje snel. Langdradig is namelijk niets voor mij. Het moet natuurlijk geen 2 minuten werk zijn. Oorsprong gewoon Hollands.
Amateurs in de chatbox
Wolkje801, 47 jaar · Drenthe
♥ Drenthe
♥ Klazienaveen
♥ Lengte: 182cm
♥ Gemiddeld postuur
♥ Grijze ogen
♥ Zwart haar
Wolkje801 zoekt:
Overdag heb ik het druk genoeg maar als ik dan alleen thuis zit dan mis ik toch wel het gezelschap en nog meer van een man. Het hoeft niet continu seks te zijn alhoewel dat wel prettig is maar een goed en leuk gesprek moet ook mogelijk zijn. Ach, ik heb wel weer zin in een gezellige avond en/of nacht.
Ik heb geen zin om talloze berichten te beantwoorden met alleen maar zinloze vragen, ik wil geneukt worden en meer ook niet. Wil jij ook echt neuken dan mag je reageren en anders ga je maar een ander lastig vallen. Alleen reageren als je echt op zoek bent!
Ik zie het nut er niet zo van in om hier gelijk al te verkondigen hoe mijn leven is geweest, ik kijk liever naar de toekomst en waar ik nu het meest naar uitkijk is weer een keer een stevige vrijpartij. Geen gezeur en gedoe, afspreken en kijken hoe het gaat. Je mag jonger of ouder zijn als je maar serieus bent.
Ik heb een vreemde wens waar ik zelfs over droom en dat is dat ik een keer goed en hard geneukt ga worden door een of meerdere mannen. Zo hard dat al mijn gaatjes gevuld worden en dat ik aan de lopende band klaar blijf komen. Gaat die wens ooit uitkomen? Ik wil wel een keer flink hard geneukt worden.
Ik hoop van harte dat het lekker gaat worden, aan mij zal het niet liggen en als jij die tijger bent die ik zoek dan zal het zeker wel goed komen. Ben jij een echte tijger, bespring me dan maar snel. Ik twijfel niet want ik weet het zeker, het gaat lekker worden.
Ik ben al geil maar het kan altijd nog geiler en zeker als ik vandaag nog een leuke vent aan de haak kan slaan. Of eigenlijk hoop ik dat er een leuke vent met een flinke haak is die mij daar aan wil slaan. Neuken dus en niet zo'n klein beetje ook. Schiet op ik heb haast. Ik zit me alvast lekker op te geilen.
Ik denk dat je mij er zelfs wakker voor mag maken als je wilt neuken want ik heb er altijd wel zin in. Nu ook weer alleen is het jammer dat ik niemand hier heb die mij nu even kan neuken. Ga jij daar verandering in brengen zodat ik straks toch nog lekker geneukt wordt. Eigenlijk heb ik altijd wel zin.
Hoog tijd dat mijn kut weer een keer goed nat gaat worden en dan niet van het plassen. Ik wil weer een echte vent hebben die mijn kut goed gaat vullen. Ja, je mag me lekker neuken als je dat zou willen, ik wil het in ieder geval wel. Mijn kut staat al zo lang droog.
Wat moet je doen als je niets te doen hebt? Juist, kijken of er nog iemand is die niets te doen heeft, dan kunnen we samen wat gaan doen. Lijkt mij een heel goed plan, jou ook? Ik heb toch niets te doen.
Welke dominante man wil mij op een niet extreme maar wel harde manier misbruiken. Je mag me pijn doen maar tot op zekere hoogte, stop is stop. Ik kan daar ontzettend van genieten en ook meerdere malen een orgasme bereiken, als dat van jou mag natuurlijk. Geen financiële bedoelingen. Ik hou van een hardhandig