Ik weet niet of er veel mannen gaan reageren maar ik kan er natuurlijk maar voor eentje mijn duim omhoog steken. Kom maar met een opwindend verhaal waar ik me in kan vinden, dan wet je snel genoeg of het bij mij wat los maakt. Voor wie gaat mijn duimpje omhoog?
Gewone, lieve en sympathieke man. Ik ben nogal veel vragend houd daar dus rekening mee voordat je gaat reageren. Over aandacht heb ik niet te klagen, alleen ben ik niet zo gediend van opdringerige types. Nu kan ik lekker thuis zitten en afspreken met de man die mij aanspreekt.
Geile kerels met grote pikken die mij flink door willen neuken en al hun zaad in mijn kut, kont of mond spuiten. Voor mij zijn er maar drie dingen belangrijk in het leven en dat zijn, neuken, sperma en klaarkomen.
Een leuke vent die mij blij maakt met een dikke en grote lul voor mijn strakke kutje. Dat is alles waar ik naar verlang en meer ook niet. Er zijn zoveel dingen waar ik blij van kan worden maar een ding springt daar toch wel bovenuit. Het is wel duidelijk wat ik bedoel toch?