Ik weet niet of er veel mannen gaan reageren maar ik kan er natuurlijk maar voor eentje mijn duim omhoog steken. Kom maar met een opwindend verhaal waar ik me in kan vinden, dan wet je snel genoeg of het bij mij wat los maakt. Voor wie gaat mijn duimpje omhoog?
Nog meer geile amateurs die mannen in Zuid-Holland zoeken voor een neukdate
Debra88, 32 jaar · Zuid-Holland
♥ Zuid-Holland ♥ Alphen aan den Rijn ♥ Slank postuur ♥ Bruine ogen ♥ Zwart haar
Iemand waar ik fijne dingen mee kan gaan doen. Geen drukke mensen want daar hou ik niet van. Gewoon leuk en spontaan. Dansen en zwemmen, dat zijn dingen die ik graag doe. Ik heb al 2 manden geen vriend meer en voel me de laatste tijd behoorlijk eenzaam.
Op doordeweekse dagen ben ik te druk met mijn werk en andere zaken, maar vanaf vrijdagavond heb ik het hele weekend de tijd. Ik ben dan ook zoekende naar een man die net zoals ik op zoek is naar een weekend maatje voor een drankje en de nodige seks. Een lekker wijntje en een leuke film of serie daar kan ik van genieten