Ik weet niet of er veel mannen gaan reageren maar ik kan er natuurlijk maar voor eentje mijn duim omhoog steken. Kom maar met een opwindend verhaal waar ik me in kan vinden, dan wet je snel genoeg of het bij mij wat los maakt. Voor wie gaat mijn duimpje omhoog?
Ik kan hier een mooi verhaal neer zetten en jullie kunnen mij ook mooie verhalen sturen maar ik denk dat het oog ook wat wil. Laten we dus eerst maar beginnen met een foto, van mij staat er hier al een, nu wil ik die van jou wel zien en dan praten we verder. Een foto zegt meer dan woorden.
Ik weet dat mijn man vreemd gaat, soms komt hij gewoon niet thuis en slaapt hij bij die ander. Nu ben ik het beu en zoek ik ook een minnaar. Een man die mij geeft wat ik al maanden mis. Wie heeft er zin in om mij zo af en toe even goed te pakken want vingeren is ook niet alles. Wat hij kan, kan ik ook.
Wie wil er een keer lekker met mij spelen. Met mooi weer ben ik ook gek op buiten spelen. Ik ben een spontane 23 jarige meid, waar niet iets gauw te gek voor is!!!