Om eerlijk te zijn weet ik nog niet wat ik wil, een vaste relatie of een man die mij zo af en toe lekker komt verwennen. Ik denk dat de toekomst dat wel gaat bepalen. Eerst maar even kijken wie en of er iemand gaat reageren. Misschien verwacht ik wel teveel van een vaste relatie, ik weet het niet. Tot nu toe wil het nog steeds niet lukken.
Hallo daar, ik zie hier zoveel mannen met reusachtige pikken staan nou daar geloof ik geen bal van. Ik wil echt wel neuken hoor maar dan wel met iemand die niet overdrijft. Je hoeft geen gigantische lul te hebben als je het maar goed doet. Doe jij het goed? I believe it when i see it
Ik heb een jaartje samengewoond maar dat was geen succes, nu zou ik wel weer een aardige man willen ontmoeten. In eerste instantie voor de sex en wie weet vaker, maar dat zien we dan wel weer. Ik heb niet zoveel foto's, alleen deze die door mijn ex zijn gemaakt. Ik hoop dat het voldoende is.
Voor die mannen die ook echt willen zet ik mijn gezicht hier gelijk maar neer. Ik ga er van uit dat ik hetzelfde wil als wat jullie willen. Niet te moeilijk doen en afspreken als we het beiden zien zitten. Ik ben niet zo preuts dus geen balkje voor mijn ogen