Ik probeer me wel aan te passen aan jouw tijd als je echt wil, maar je moet me ook weer niet al te lang laten wachten. Ik hou niet zo van wachten en voordat je het weet ben ik al met een ander bezig. Wanneer heb jij tijd voor mij?
Als er een pik aan zit en die kan nog lekker neuken ook, dan is dat het belangrijkst. Maar verder moet je ook wel een beetje sympathiek overkomen. Leeftijd speelt voor mij niet echt een rol. Jong is misschien ook wel eens lekker. Met mijn 66 jaar ben ik nog steeds ontzettend geil en ik vinger mijn natte kut ook
Waar zijn de leuke mannen?? Ik hou natuurlijk van een knappe jongen, maar ja heb liever een leuke gast.. zie jij er gewoon verzorgd uit en ben je van binnen knap? Dan sta ik open voor een hoop dingen en ben ik zelfs gediend van een getrouwde man, zolang het echt een veilige seksverhouding blijft. Of ik nu wel
Ik voel me nu net een sletje en zo zie ik er ook wel een beetje uit als ik mijn foto's nog eens bekijk. Maar dat maakt niet uit, ik heb een natte en zeker geile kut die geneukt moet worden. Wie komt dat even doen? Mijn kut is zo nat vandaag, ik ben gewoon belachelijk geil.