Ik wil geneukt worden en niet zo'n klein beetje ook, neuk mij maar lekker lang en hard tot ik geen pap meer kan zeggen. Wil je alleen even een snelle wip dan zoek je maar een andere meid want ik wil er lekker lang van genieten. Mij mag je lekker lang door neuken.
Ik weet niet hoe het komt maar zodra ik een wijntje heb gedronken dan krijg ik het warm van binnen en dan kan ik nog maar aan een ding denken. Wie wil mij trakteren op een wijntje en zien wat er gaat gebeuren. Met een wijntje op ben ik nog wel nuchter maar dan ga ik helemaal los.
Iedereen kan mooie verhalen ophangen maar ik denk dat je eerst wel wilt zien hoe de ander er uit ziet voordat je verder gaat, ik wil dat wel. Het is dus gewenst dat als je belangstelling hebt ook even een foto mee stuurt dan laat ik ook wat meer van mezelf zien. Plaatjes zeggen meer dan woorden.
Als jij de juiste man bent dan zal ik zeker heel lief voor jou zijn. Nu is de vraag, ben ik voor jou de juiste vrouw? Ik zie dat wel als je reageert. Ik ben een lieve vrouw voor de juiste man.