Ik wil wel eens een ander diep in mijn kale kut voelen stoten want waarom zou een vrouw niet een keer vreemd mogen gaan. Maar laten we het wel discreet houden want verder dan een keer vreemd gaan wil ik niet gaan. Iedere dag hetzelfde eten gaat vervelen, zo is dat ook met iedere dag dezelfde man
Ik zoek geen denker wel een kerel die het net als ik zo snel mogelijk wil doen. Actie dus, kom maar met je geile plannen. Ik kan niet zo lang wachten hoor.
Ik ben wel een beetje ongeduldig, als ik ergens zin in heb dan moet het ook snel gebeuren. Vandaag heb ik zin in sex, maar dat is bijna iedere dag hetzelfde bij mij. Het gaat er mij dus echt om zo snel mogelijk te neuken met een lekkere vent. Iemand die vandaag nog zin heeft zou wel erg fijn zijn.
Een leuke vent die mij blij maakt met een dikke en grote lul voor mijn strakke kutje. Dat is alles waar ik naar verlang en meer ook niet. Er zijn zoveel dingen waar ik blij van kan worden maar een ding springt daar toch wel bovenuit. Het is wel duidelijk wat ik bedoel toch?