Niet te moeilijk doen, na een paar berichtjes weten we wel of het wat gaat worden.
AnjaTrots27, 32 jaar · Overijssel
Eindelijk heb ik mijn leven weer een beetje op de rit na een aantal bewogen jaren gaat het nu toch echt beter. Ik was vroeger enorm dik en werd hier altijd mee gepest, tegenwoordig ben ik een stuk slanker nog niet helemaal waar ik heen wil al komt het wel in de buurt. In twee jaar tijd ben ik meer dan 40 kilo kwijtgeraakt en ik ben daar trots op!
Gemma, 35 jaar · Overijssel
Alles is prima als je maar niet fotograferen als hobby hebt, dat was de hobby van mijn ex.
Amateurs in de chatbox
Zaadbillen, 39 jaar · Utrecht
♥ Utrecht
♥ IJsselstein
♥ Lengte: 184cm
♥ Gemiddeld postuur
♥ Grijze ogen
♥ Bruin haar
Zaadbillen zoekt:
De laatste keer dat een man mij neukte heeft hij van mij wat foto's gemaakt en daar zie je ook duidelijk zijn zaad nog op mijn billen. Dat vond ik heerlijk en dat zou ik weer een keer willen voelen. De vraag is wel duidelijk denk ik. Heerlijk dat warme zaad over mijn billen.
Wat zou het mooi zijn als ik hier een nette man tegen ga komen waarmee ik weer wat plezier kan hebben. Niet alleen voor een gezellig gesprekje, nee ik wil nog wel wat meer. Even mijn oude bikini uit de kast gepakt en hij past me nog ook.
Mooie plaatjes zeggen mij niet zoveel, ik heb liever het echte werk en als jullie daar ook zo over denken dan gaat het misschien wel lukken ook om hier een leuke vent te ontmoeten. Niet zo goed in het maken van selfies, er is een ding waar ik wel goed in ben.
Waarom zou ik hier al teveel over mezelf neer zetten, je kunt het mij beter persoonlijk vragen. Scheelt een hoop kostbare neuktijd, ja toch? Wat ik doe is geheim wat ik wil lijkt me duidelijk.
Als jij mij ook leuk vind dan is het toch goed zo, niet meer verder zoeken want ik heb alles wat jij wilt en ik doe ook nog eens alles wat jij van mij verwacht. Nou, bijna alles dan want ik ga natuurlijk geen gekke dingen doen, het moet wel fijn zijn. Ben jij leuk, zoek dan niet verder je hebt me al gevonden.
Met mijn vorige vriend ging ik vaak door het bos wandelen en als we dan een stil plekje hadden gevonden dan gebeurde daar de fijnste dingen. Ik zou wel weer een keer een boswandeling willen maken en dan hoop ik dat het weer net zo fijn gaat worden. Ik hou van boswandelingen en wat je daar nog meer kan doen.
Ik weet zeker dat er hier ook wel mannen zijn die het lekker vinden om een vrouw in haar kontje te neuken, nou als jij dat zou willen dan mag dat van mij ook hoor. Natuurlijk moet je mijn kutje ook niet vergeten want daar glij je lekker soepel in. Je mag mij ook in mijn kontje neuken.
Ik heb geen flauw idee van wat ik hier kan verwachten, een beetje wel natuurlijk maar dit is voor mij de eerste keer op een site zoals deze. Het zou wel mooi zijn als er een vrolijke en zachtaardige man tussen zit waarmee ik eventueel een relatie zou kunnen beginnen. Ik zie wel wat er op me af gaat komen.
Ik lijk misschien wel een onschuldige meid, maar als ik met een leuke vent in bed lig dan verander ik in een klein geil monstertje. Ik ken dan echt geen grenzen meer en wil alleen maar neuken, neuken en nog eens neuken. Als dat geen probleem voor jou is dan kunnen we het leuke en lekker gaan maken. Ik ben niet
Plezier met een mooie toffe man die mij heerlijk wil verwennen, dat is alles wat ik zoek. Zijn er mannen die dat willen? Ik wacht op jullie. Wel zin in een beetje plezier.